Kütahya Haberler Haber Ayaz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Bilginin Yeni Adresi LXL Yayına Başladı

Bilginin Yeni Adresi LXL Yayına Başladı

admin admin -
33 0

Dijital dünyanın yeni bilgi kaynağı LXL, 2024 yılının Ocak ayı itibariyle okuyucularıyla buluştu. Oku, öğren, incele mottosuyla hareket eden LXL; teknoloji, yaşam ve kültür-sanat kategorileri başta olmak üzere pek çok alana dair içerikleri okuyucularına ulaştırmayı hedefliyor.

Yayın hayatına yeni başlayan lxl.com.tr’nin kurucusu Salim Alan “LXL, teknoloji alanında yaşanan son gelişmeleri takip etmek, yaşam tarzı önerilerinden ilham almak, kültür sanat etkinliklerinden haberdar olmak ve finansal okuryazarlık konusunda bilgi edinmek isteyenler için ideal bir kaynak.” ifadelerini kullandı. 

LXL Genel Yayın Yönetmeni Berfin Can ise; “Oku, öğren, incele mottosuyla hareket ediyoruz. Güncel içeriklerin yanı sıra “Nasıl yapılır?” sorularına LXL ile yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bir blogdan daha fazlası olma yolunda ilerliyoruz.” şeklinde konuştu.

Tamamen sade ve özgün bir dille hazırlanan içeriklerin yer aldığı LXL okuyucularına kaliteli içerikler sunma konusunda oldukça iddialı. Deneyimli yazar kadrosu ve ilgi çekici içerikleri ile lxl.com.tr bilginin peşine düşen yeni okuyucularını bekliyor. 

İletişim:

www.lxl.com.tr

Adres: Ortakentyahşi Mah. Cumhuriyet Cad. Bodrum/Muğla

[email protected]

[email protected]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir