Kütahya Haberler Haber Ayaz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. URLA İÇİN YENİ BİR VİZYON: Oya Aypak Dişbudak BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK GÖREVİ ÜSTLENMEYE HAZIR!

URLA İÇİN YENİ BİR VİZYON: Oya Aypak Dişbudak BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK GÖREVİ ÜSTLENMEYE HAZIR!

admin admin -
38 0

URLA İÇİN YENİ BİR VİZYON: Oya Aypak Dişbudak BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK GÖREVİ ÜSTLENMEYE HAZIR!

Oya Aypak Dişbudak, Urla’nın geleceğine yepyeni bir perspektif getirmek için Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan aday adayı olarak seçimlere katılma kararı aldığını açıkladı. Kendisini Urla’nın kalkınması, sürdürülebilirliği ve halkın yaşam kalitesini artırma misyonuyla donatmış olan Oya Aypak Dişbudak, uzun yıllar süren yerel deneyimi ve topluma hizmet etme tutkusuyla ön plana çıkıyor.

Vizyon ve Misyon

Oya Aypak Dişbudak, Urla’nın kültürel zenginliklerini, doğal güzelliklerini ve tarihini koruma ve geliştirme taahhüdüyle, kapsamlı bir vizyon sunuyor. Aday, yerel ekonomiyi destekleyerek istihdam yaratma, çevresel sürdürülebilirliği sağlama ve toplumun katılımını teşvik etme amacıyla bir dizi proje ve stratejiyi hayata geçirmeyi planlıyor.

Adayın Profili

Oya Aypak Dişbudak, babasının görevi dolayısıyla Diyarbakır’da doğmuştur. Denizli Ticaret Lisesinden mezun olmuştur. Ziraat bankasında görev yapmıştır. Ailesinin İzmir’li olması sebebiyle İzmir’e geri dönmüştür. 20 yıldan uzun süredir, Urla’da ikamet etmektedir. 2012 yılından itibaren de Cumhuriyet Halk Partisi üyesidir. Oya Aypak Dişbudak, yerel yönetimdeki bilgi birikimi ve liderlik yetenekleriyle öne çıkarak, Urla’nın kalkınmasına liderlik etmeye hazır olduğunu vurgulamaktadır.

Adayın Açıklamaları

Oya Aypak Dişbudak, Urla halkının yaşam kalitesini artırmak, şehri daha güzel bir yer haline getirmek ve gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir çevre bırakmak için buradayım. Kentimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için çalışacak, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmet etmeye hazırım.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir