Kütahya Haberler Haber Ayaz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

admin admin -
19 0

Kalıcı Oje

Kalıcı oje son dönemlerde oldukça tercih edilmektedir. Birçok kişi her gün için farklı bir renk sürmeyi tercih etse dahi her kıyafetle uyum sağlayabilecek renklerden seçim yapılarak kalıcı oje yaptırmak birçok kişiyi memnun ediyor. Leman Demir Güzellik Salonu içinde verilen hizmetlerden biriside kalıcı oje hizmetidir. Kalıcı oje birçok kadının işini kolaylaştırdığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Günlük sürülen ojeler biraz suyla oynandığı zaman ya da birkaç güne kalmadan hemen uçlardan çıkmaya başlamaktadır. Bu durumda elbette hiçbir kadının hoşuna gitmez. Bu yüzden kalıcı oje hizmeti oldukça faydalı bir hizmet haline gelmiştir. Yapılan kalıcı ojelerde kullanım süresi ortalama olarak 2-3 hafta şeklindedir.

Kalıcı Oje İçin Profesyonel Bakım

Her alanda olduğu gibi bakım ve güzellik alanında da işinde uzman kişiler ile çalışmak her zaman daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Kalıcı ojenin yapımında tırnakların zarar görmemesi adına gerekli tüm tırnak bakım işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemlerin yapılması tırnakların zarar görmesini engelleyecek ve kalıcı oje çıktıktan sonra da tırnaklar sağlıklı bir şekilde görünmeye devam edecektir.

Tırnak güçlendirme işlemleri sayesinde de tırnakların zarar görmesi engellenmektedir. Tırnaklar oldukça hassas yapılara sahiptir. Bunun bilincinde olarak Leman Demir Güzellik Salonu tüm işlemleri özenli bir şekilde yapmaktadır. İşlemleri yapan tüm çalışanlar işinde oldukça profesyoneldir. Müşterilerin istedikleri işlemler kısa süre içinde tamamlanmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir