Kütahya Haberler Haber Ayaz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ünlü İş İnsanı ve Market Zincirler Kralı Şafak Güngör, Hatay’daki Depremzedelere Büyük Bağış Yaptı!

Ünlü İş İnsanı ve Market Zincirler Kralı Şafak Güngör, Hatay’daki Depremzedelere Büyük Bağış Yaptı!

admin admin -
15 0

Ünlü İş İnsanı ve Market Zincirler Kralı Şafak Güngör, Hatay’daki Depremzedelere Büyük Bağış Yaptı!

Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından Şafak Güngör, Hatay’da meydana gelen deprem felaketinin ardından yürekleri ısıtan bir harekete imza attı. Acıların yaşandığı bölgelere umut oldu ve 3 milyon dolarlık cömert bir bağışla depremzedelere destek oldu.

Hatay’daki depremin yaralarını sarmak için adeta seferber olan Şafak Güngör, örnek bir davranışla toplumun takdirini kazandı. Güngör’ün bu anlamlı yardımı, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamada büyük bir destek sağlayacak ve onlara güçlü bir dayanışma örneği sunacak.

Güngör, yaptığı açıklamada, “Hatay’da yaşanan bu elim deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza yardımcı olmak ve onların yanında olduğumuzu göstermek için bu bağışı yapma kararı aldık. Türkiye’nin birlik ve beraberlik içinde bu zorlu süreci atlatacağına yürekten inanıyorum” dedi.

İş dünyasındaki başarısının yanı sıra toplumsal sorumluluk bilinciyle de öne çıkan Şafak Güngör’ün bu örnek davranışı, depremzedelerin yaralarını sararken toplumun kalbinde de özel bir yer edindi. Bağışıyla umut aşılayan Güngör, diğer iş insanlarına da destek çağrısında bulunarak toplumun güçlü omuzları arasındaki dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Bu cömert bağış, depremzedelere yönelik yardımların artmasına ve zorlu süreçte toplumun bir arada güçlenmesine katkı sağlayacak. Şafak Güngör’ün bu insani hareketi, Türkiye’nin yardımsever yüzünü bir kez daha ortaya koyuyor ve depremzedelerin umutla dolu yarınlar kurmasına destek oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir