Kütahya Haberler Haber Ayaz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Her Derde Deva Doğal Bitkisel Yağlar

Her Derde Deva Doğal Bitkisel Yağlar

admin admin -
52 0

 

Her Derde Deva Doğal Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar doğada bulunan bitkilerden elde edilmektedir. Bir aile firması olarak Çiftçizade bir asırdır bitkilerden doğal yağlar elde etmektedir. Her derde deva olarak bu yağlar %100 doğal ve saf olarak üretilmektedirler. İnsan sağlığına çok yararlı olan bitkilerin yağları firmamızın ileri teknolojiye sahip laboratuvarlarında elde ediliyor. Firmamız tarafından üretilen yağlar global laboratuvarlarda testleri yapılıyor.

Soğuk sıkım bitkisel yağlar organik olmasıyla maksimum fayda sağlıyor. Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Hazırladığımız organik bitkisel yağları toptan olduğu gibi perakende olarak satışını gerçekleştiriyoruz. Üretimini yaptığımız bitkisel yağları, aromatik yağlar, uçucu bitkisel yağları Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktayız. Aynı zamanda birçok ülkeye üretimini yaptığımız yağların ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir Bitkisel Yağ Firması

Bitki yağları binlerce yıldır insanların gözlemleri ve deneyimleri ile öğrenilmektedir. Firmamız atalarından gelen bilgileri güncel teknolojiyle birleştirmektedir. Bu şekilde Bitkilerden maksimum düzeyde faydalı yağlar üretmekteyiz. Doğal bitkisel yağlar kalite sertifikalarına sahiptir. Bu şekilde müşterilerimizin güvenilir ürünler alabilmelerini sağlamaktayız. Bitkilerden çeşitli özelliklere sahip yağlar elde edilmektedir. Firmamızın ürettiği ürünler arasında şunlar bulunmaktadır.

  • Bitkisel yağlar lipitler
  • Bitki suları hidroseller
  • Yağlık tohumlar bitkiler
  • Bitkisel posalar küspeler

Bitkisel yağ satın al bunun için araştırma yapılırken uygun fiyatın yanında kaliteli ürünler de aranmaktadır. Çiftçizade olarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktayız. Üstün kalitede hazırladığımız ürünlerimizin tüm hijyen kurallarına uygun olmasına önem veriyoruz. Esansiyel yağlar hoş kokuları ile içine eklendikleri yiyeceğe çok hoş bir koku kazandırmaktadır. Uçucu yağlar sağlığa faydaları ile tıpta ve alternatif tıpta yoğun olarak kullanılıyor. Siz de firmamız tarafından üretilen bitkisel yağları internet sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Firmamızın ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir