Kütahya Haberler Haber Ayaz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Fransızca Kursu

Fransızca Kursu

admin admin -
30 0

Fransızca Kursu

Yeni bir dil öğrenme amacı taşıyorsanız Fransızca kursumuza katılabilirsiniz. Avrupa Birliği’nin resmi dillerinden birisi olan Fransızcayı bizimle beraber çok kolay öğrenebilirsiniz. Hem ticaret ağında hem de iş sektöründe olukça önemli bir yere sahip bir dildir. Fransızcanızı geliştirerek kendinize farklı ülkedeki insanlarla olan iletişiminizi kolaylaştırabilir ya da kendinize farklı iş olanakları için kapılar açılmasına yardımcı olabilirsiniz. Fransızca öğrenmek artık bir seçenek değil zorunluluk haline gelmiş durumdadır. Biz de kurs olarak bu zorunluğunun farkında olup sizlere en iyi Fransızca eğitimini vermek için çabalıyoruz.

Çalışmalarımızı Nasıl Planlıyoruz ve Çalışma Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Sizlere çalışma öncesinde bir sınav yaparak hangi seviyede olduğunuzu belirliyoruz. Bu seviyelere uygun olarak sınıflarda ders görmeye başlıyorsunuz. Eğitim anlayışımız gereği sizleri düzenli olarak takip ediyor ve gelişmelerinizi sürekli izliyoruz. Eğitim süresince ara ara yaptığımız sınavlarla gelişmeleriniz kayıt altına alınarak sınıflarınız tekrar değişiyor.

Kullandığımız kaynaklar ve materyaller ile derste verim alma sürecinizi daha da arttırıyoruz. Aynı zaman da her an sizlere geri dönütler vererek hatalarınızı düzeltiyoruz. Bu sayede çalışmalarınızda hata olmadan ya da düzeltilmiş bir biçimde sürece devam ediyorsunuz. Bu da sizin gelişiminizin hızlanmasını ve doğru öğrenmeler yaşamanızı sağlıyor. 

Parçadan bütüne gittiğimiz eğitim anlayışının sonunda öğrendiğiniz bilgileri bütün bir pencereden görerek bilgileri daha da anlamlandırmanızı bu sayede gerçek hayata daha kolay transfer etmenizi sağlıyoruz. Sizlere bilgi kalabalığı değil gerekli bilgileri öğretmeyi amaçlıyoruz.  Çağdaş eğitim felsefemiz sayesinde süreç sizin için oldukça aktif ve verimli geçiyor. Değerli öğretmenlerimizin rehberliğinde yeni bir dil öğrenmenin mutluluğu ile çalışmalarınızı sürdürüyor ve bunun tadını çıkarıyorsunuz.

Deneyimli Öğretmen Kadromuz

Öğretmenlerimiz profesyonel derecede Fransızca diline hakimdir. Alanlarında uzun yıllar çalışma ile edindikleri tecrübeye sahiptirler. Sizler için en iyi eğitimi ve çalışmayı planlayarak süreçte sizlere iyi bir eğitimci ve rehber olmak için çalışmalarını her an sürdürüyorlar. Siz de kendi çalışmalarınız ile öğretmenlerimizin değerli bilgilerini birleştirdiğinizde kaliteli bir Fransızca kursu öğretim sürecini başarı ve yüksek verim ile tamamlamış oluyorsunuz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir